Zábava

Vaše příspěvky - období: listopad 2009

9. 11. 2009

Celine Dion otěhotněla

Zajímavost o umělém otěhotnění spermatem zmrazeným po dobu 8 let

Světoznámá zpěvačka Celin Dione, kterou známe z titulní písně filmu Titanic, otěhotněla po umělém oplodnění 8 let starým spermatem. Celin Dione je jedna z nejůspěšnějších světových zpěvaček, která dosud prodala 200 milionů desek. Nyní je ve svých 41 letech opět těhotná. Když měla před 8 lety své první dítě, které přišlo na svět také ze zkumavky, nechala si zmrazit zbylé sperma.

Své první dítě, chlapce René Charlese měla se svým 67 letým manželem Reném Angelilem. Dle jejího doktora Zeva Rosenkwakse to není nic neobvyklého. “Použili jsme s úspěchem už i embrya zmrazené 10 – 15 let a výsledkem byly zdravé děti“, prohlásil doktor.

Dione zná svého manžela Reného od svých 12 let, kdy ji začal dělat manažera. René řekl, že když poprvé slyšel její hlas, rozplakal se. Celine je jedno ze 14 dětí hudbymilovné rodiny z kanadského Quebecku a první úspěch zaznamenala v roce 1988, když ve Švýcarsku vyhrála soutěž Eurovision song contest.

Ale chtěla víc! Angelil pro ni zařídil kompletní úpravu vzhledu, včetně úpravy zubů, vlasů a intenzivních kurzů angličtiny. Světoznámou se stala v roce 1997, díky písni z filmu Titanic „ My heart will go on“. Před několika lety vystupovala 3 roky v Las Vegas za rekordních 15 milionů dolarů.

Ivan Kratochvíl

1.11.2009

Velvyslanec Hot Dog

Několik zajímavostí o americkém národním jídle

Během let vyvinuly spojené státy zvláštní způsob jak uklidnit své zahraniční hosty a pak se s nimi dohodnout. Tento způsob spočívá v tom,že jim nabídnou to nejobyčejnější americké jídlo,které je světoznámé,podobně jako basketbal,americký fotbal nebo grilování a je to Hot Dog.

Tento pokrm hrál svou roli v amerických zahraničních vztazích od roku 1939,kdy se královna a král Anglie zúčastnili pikniku u presidenta Roosevelta. Oficiálně se projednávala podpora Ameriky Anglií v průběhu 2 světové války.ale druhý den se na titulcích objevila zpráva že král ochutnal Hot Dog a řekl si o další! Král k němu dokonce pil pivo! Pro královské hody byly Hot Dogy servírovány na stříbrných talířích, ale panovníci dali přednost papírovým táckům,jako ostatní. Královna se obrátila na prezidenta s otázkou „jak to mám jíst?“ a on jí prý odpověděl:“prostě to strčte do pusy a ukousněte a to dělejte, dokud to není pryč.“ Ale královna prý přesto použila vidličku a nůž.

Po 20 letech Hot Dog opět figuroval v Amerických zahraničních vztazích. Bylo to při návštěvě nepředvídatelného sovětského vůdce Nikity Chruščova. Během své cesty po spojených státech se zastavil ve městě Des Moines,kde se mu odvážili nabídnout Hot Dog a on ho prý snědl s velkou chutí,ačkoliv jeho prioritou byla kukuřice.

V roce 1999 se president Clinton sešel v Izraeli s předsedou vlády Ehudem Barakem a vůdcem Palestinců Jasirem Arafatem a opět byl na stole Hot Dog, ovšem košer! Nyní bude potřeba opět. Na Den nezávislosti plánuje Obamova administrativa delikátní jednání s Iránskou delegací.Pokud se jednání nebude vyvíjet žádoucím směrem,plánuje administrativa schůzku s Národní radou pro výrobu Hot Dogů se sídlem ve Washingtonu,aby vyvinuli specielní Hot Dog pro muslimy.Rada též sepíše zvláštní pokyny pro etiketu jak jíst Hot Dogy pro případ,že další hlavy států navštíví Ameriku. Tam budou mimo jiné pokyny jak užít papírové ubrousky,Hot Dog nesmí být delší,než 5 soust a hlavně,nikdy nepoužívat příbory! Takže: „Vaše Výsosti,eště pivo? „

:Ivan Kratochvíl

Starší příspěvky

Senior Internet Klub
[sik.vse.cz]