Zábava

Vaše příspěvky - období: únor 2008

23. 2. 2008

Vaření pro radost

Z dlouhé chvíle jsem brouzdala po internetu a zaujala mě stránka s vařením. Mají tam dobré a jednoduché recepty. Nabízejí také krmi složitější a pro sváteční příležitosti. Já vím, že my už příliš nevaříme, ale oko to potěší, protože každý recept je s obrázkem. Jsou zde nejen recepty s celým popisem a množstvím surovin, ale různé doplňující články, tipy a triky, gastroslovník, kuchařská knihovna a mnoho dalších inspirací a praktických rad.

Ing. Irena Drbalová

12. 2. 2008

Český elektronický časopis o vaření a stolování

Na internetu vychází český elektronický časopis o vaření a stolování, který je možné volně si stáhnout a vytisknout

Milé dámy (a možná i někteří pánové), na internetu se objevil  „První český elektronický časopis o jídle, pití a stolování“. Vychází měsíčně a můžete si ho stáhnout a vytisknout zcela zadarmo. Najdete v něm široký rejstřík receptů, tipů a triků, nápadů a návodů, podle nichž budete vařit jako Brillant - Savarin, Pommiane a Sandtnerová dohromady.

Dobrou chuť!

MUDr Jana Škopková, CSc

1. 2. 2008

Portál pro zábavu dětí

Při „brouzdání“ po internetu jsem narazila na zajímavou  dětskou webovou stránku.  Nabízí dětský internet s náplní podle následujících adres: domeček, tipy, kamarádi, soutěže, internet, alíkoviny. Jednotlivé adresy skrývají množství dalších nabídek. Jsou zde pohádky, hádanky, poznání, omalovánky, hry, hračky, časopisy, cesty, sport atd. Pro zábavu i poučení menších dětí je to podle mne dobře udělané.

Ing. Irena Drbalová

Starší příspěvky

Senior Internet Klub
[sik.vse.cz]