Zábava

Vaše příspěvky - období: duben 2007

20. 4. 2007

Hubněte s chutí bez hladu a jo-jo efektu

Na  internetu  najdete mnoho upozornění na veškeré možnosti snížení váhy, včetně doporučení vhodné diety. Program DIET+ je založen na konzumaci nízkokalorických nutričně vyvážených hotových jídel. Podle tabulek BMI, vám přesně určí „ideální váhu“, ale je to strašné co zde uvádějí. Např. k výšce 167 cm je ideální váha 60,4 kg. Nevím kolik SIKáků tyto váhy vůbec splňuje. Pokud někdo bude mít chuť, vytrvalost a sílu, tak mu přeji úspěch. „Hurá do hubnutí“.

Většina lidí se hubnutí děsí. Není divu, vždyť představa radikálního omezování ve stravování, neustálého počítání kalorií, lepení podivných náplastí, konzumace jednotvárných koktejlů nebo jiných přípravků nahrazujících jídlo (v zahraničí nazývaných "Meal Replacers") příliš lákavá není.

Program Diet+ je jiný. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že plně respektuje rytmus vašeho života. Nabízí vám hubnutí bez nutnosti zásadně měnit životní styl, zaručuje dlouhodobou účinnost bez jo-jo efektu při zachování zdraví, dobré nálady a každodenní pohody. Přináší vám zkrátka radost z hubnutí.

Program DIET+ je založen na konzumaci nízkokalorických nutričně vyvážených hotových jídel. Podle individuálních potřeb každého jednotlivce lze sestavit optimální stravovací program.

Pokrmy jsou obohacené vitamíny a minerálními látkami, takže nemusíte kupovat a konzumovat navíc žádné vitamínové doplňky stravy.

Ing. Irena Drbalová

Starší příspěvky

Senior Internet Klub
[sik.vse.cz]