Zábava

Vaše příspěvky - období: prosinec 2007

4. 12. 2007

Vánoční ples seniorů

Informuji posluchače U3V o plesu pro seniory, který pořádá Městská část Prahy 8 pod názvem  Vánoční ples seniorů  dne 18.12.2007. Uskuteční se  v kulturním domě Krakov  na sídlišti Bohnice. Zahájení je v 17.00 hod. a potrvá do 22.00 hodin. Tyto plesy mají svou již několikaletou tradici a především ten poslední byl zvlášť zdařilý. Osobní zkušenost nemám, ale doporučení nejen od organizátorů, ale i od tradičních účastníků. Ten, pro koho je tato lokalita blízká, ale i pro každého, kdo má dostupné Metro je to příležitost.  Vstupné na ples je pouhých 40.-Kč

Letos má být součástí plesu též bohatá tombola a netradiční taneční vystoupení.
Rezervace vstupenek na  tel.283090427

Hana Bílková

1.12. 2007

Portál pro zábavu dětí

Při „brouzdání“ po internetu jsem narazila na zajímavou  dětskou webovou stránku.  Nabízí dětský internet s náplní podle následujících adres: domeček, tipy, kamarádi, soutěže, internet, alíkoviny. Jednotlivé adresy skrývají množství dalších nabídek. Jsou zde pohádky, hádanky, poznání, omalovánky, hry, hračky, časopisy, cesty, sport atd. Pro zábavu i poučení menších dětí je to podle mne dobře udělané.

Ing. Irena Drbalová

1. 12. 2007

Jedna humorná příhoda a úvaha nad ní..

Jednou jsi nahoře a jednou dole aneb i náhoda si ráda zašprýmuje

V jednom svém loňském příspěvku jsem na těchto stránkách zauvažovala, že bychom se v této části mohli navzájem pobavit také bizarními příhodami ze života. K mému prvnímu příběhu z Drážďan se ale - pokud se nemýlím - zatím nikdo nepřidal. Přidám tedy další příběh sama. Tentokrát to bude přímo z Prahy.

Stalo se nedávno.Šla jsem se známou pasáží na Václavské náměstí ze školení,které se konalo v místnostech divadla Jiřího Grossmana. Bylo po poledni, šly jsme v družné zábavě. Docházely jsme právě k jedné z tamních restaurací, když se náhle otevřely její dveře a vyšel muž asi středního věku. A zamířil si to přímo k nám. Zastavil se přede mnou, chvíli zíral a pak mě „uzemnil“ prohlášením. „ Jé vy jste krásná“ a upřesnil „líbí se mi vaše oči“ a šel dál. Pomyslela jsem si, že si k obědu dal asi více piv, ale s podstatně lepší náladou kráčela dál. Na konci pasáže jsem se známou rozloučila a pokračovala sama Václavským náměstím dolů k Jindřišské ulici.

Abych se nemusela vyhýbat davům jdoucím po chodníku vyšla jsem až na jeho okraj a šla po obrubníku. Vtom se náhle odněkud vynořila mužská postava a kráčela proti mně. Starší, spíše neupravený muž šel stále po tomtéž obrubníku. Došel až ke mně a než jsem ho stihla obejít zaznělo z jeho úst – kvůli vyznění musím citovat přesně -“ty krávo jedna, ty nevíš, že se chodí vpravo?” Moji dobrou náladu z předcházející pochvaly tím sice nezkazil, spíše mě ještě více rozveselil, ale jak vidět nastolil úvahy vyjádřené v nadpisu této stati. A prohloubil zkušenost, že mezi lidmi vlastně člověk opravdu nikdy neví, čeho se může dočkat.

Ing.Musilová Kamila

Starší příspěvky

Senior Internet Klub
[sik.vse.cz]