Všeobecné informace

Rozcestník

Vaše příspěvky - období: říjen 2007

16. 10. 2007

Anti-Aging

Medicína proti stárnutí – anti-aging medicína je nově vzniklá lékařská specializace, jejímž cílem je dosáhnout co nejlepšího možného zdravotního stavu člověka a zároveň co nejvíce zbrzdit proces stárnutí organismu

Chcete se dozvědět více o založení prestižní Asociace medicíny proti stárnutí v České republice (AMPS ČR), která byla založena pod patronací World Society of Anti-Aging Medicine a European Organisation of Scientific Anti-Aging Medicine ? Na stránkách  AMPS ČR  se dozvíte veškeré informace o možnostech léčby prodlužující lidský život. Získáte informace, jak si udržet co nejlepší možný zdravotní stav a mnoho dalších potřebných a zajímavých informací. Také se můžete stát členem a získáte mnohé výhody.

: Libuše Šafránková

10. 10. 2007

Energetické úspory

Informace o produktech Skupiny ČEZ. Produkty pro konečné zákazníky z řad domácností na rok 2OO8.

Zákazníci Skupiny ČEZ si budou moci vybrat od r.2008 kromě stávajících tří produktových řad,lišících se rozsahem služeb, také i dvě novinky – produkty Kvartál a Měsíc. Nové produkty dávají domácnostem a podnikům možnost výběru služeb i tvorby ceny podle svých potřeb a přání. ČEZ zároveň zveřejnil ceník produktů silové elektřiny pro domácnosti a podnikatele na příští rok. Kromě stávajících produktů pro domácnosti fungujících na roční bázi v rámci řad Comfort, Basic a Esclusive a základní produkty nabídky pro podnikatele, dále rozšířila svoji nabídku koncovým zákazníkům o tzv. klouzavé produkty v rámci řad Kvartál a Měsíc.

Již druhý rok mají české domácnosti možnost volby svého dodavatele, která vybízí ke vzniku širší nabídky produktů šitých na míru, se vstřícnějším prodejním přístupem a s rychlejší a komfortnější zákaznickou obsluhou. Skupina ČEZ chce i v této oblasti vynikat nad konkurencí. Nabízí jedinečný rozsah zákaznické obsluhy díky call centru, které je na telefonním čísle 84O 84O 84O dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a díky internetové službě – Virtuální obchodní kancelář (VOK), jejíž obliba rychle roste. Kdo dává přednost osobnímu jednání, může navštívit smluvní obchodní centra a kanceláře.

Kontakty :
Adresy a provozní doby Smluvních partnerů najdete na stránkách  Skupiny ČEZ  nebo volejte Zákaznickou linku.

Na portálu  Úsporné spotřebiče v ČR  lze porovnat jednotlivé spotřebiče (spotřeba).
Zákaznické centrum pro Prahu najdete na adrese Praha Vinohradská 325/8; l2O 21 Praha 2.

Libuše Šafránková

1. 10. 2007

Evidence odběru vody ze studní vybudovaných po 1.1.1955

Problematika studní.

Na  internetu  najdete veškeré informace týkající se ohlášení odběru vody ze studní, které byly zprovozněny po 1.1.1955. Najdete zde i veškeré potřebné  formuláře (ke stažení) a další podrobnosti.

Ing. Irena Drbalová

1. 10. 2007

Pražská energetika (PRE) - novinky pro zákazníky

Elektronické faktury za elektřinu

Domácnosti v Praze se nemusejí spoléhat na dodávání tradiční papírové faktury za spotřebu elektrické energie do schránek.  Na přání zákazníka bude faktura zasílána jako příloha e-mailové zprávy ve formátu pdf .

Elektronická faktura vypadá stejně jako ta "papírová" na kterou jsou zákazníci zvyklí. Riziko ztráty faktury při doručování se sníží na minimum. Elektronická forma vyúčtování a všechny procedury týkající se jejího zasílání jsou ve shodě s legislativou. Fakturu je možno využít i k daňovým účelům.

Zavedení bezplatného zasílání s může zákazník objednat na zákaznické lince 267 055 555 nebo na  internetové stránce PRE .

Rezervace termínu návštěvy zákaznického centra

Zákazníci společnosti Pražská energetika si mohou domluvit návštěvu zákaznického centra prostřednictvím internetu na  stránkách PRE . Mají tak garantováno, že budou obslouženi v termínu, který si sami vyberou a rezervují.

ing. Šejharová

1. 10. 2007

Jak výhodně nakupovat

Informace o výhodných nákupech

Při obstarávání nových spotřebičů do kuchyně jsem narazila na zajímavé stránky, které mohu doporučit:

Na stránce  specialistů na bílé zboží  lze najít zboží, které mi vyhovuje podle zadaných parametrů. Na základě výběru se objeví škála produktů s odpovídajícími parametry, včetně ceny.

Webová stránka  Srovnáme.cz - srovnání cen  mě zase přesně navedla na nejnižší cenu výrobku pro který jsem se rozhodla (včetně DPH). Jsou zde uváděny ceny různých prodejců, které se mnohdy dost liší i o 3000 Kč pro tentýž výrobek.

Ing. Irena Drbalová

Starší příspěvky

Senior Internet Klub
[sik.vse.cz]