Všeobecné informace

Rozcestník

Vaše příspěvky - období: březen 2006

28. 3. 2006

Poradenský, informační a vzdělávací servis pro spotřebitele

Zajímají Vás rady pro spotřebitele, kartotéka informací podle oborů, rady k nákupu i reklamaci, testy výrobků a služeb, označení zboží a mnoho dalších informací? Otevřete si stránky poradenského, informačního a vzdělávacího servisu.

Ing. Zdeňka Plašilová

16. 3. 2006

Utajené dějiny Čech

Velice mne zaujala kniha autorů Aleše Česala, Otomara Dvořáka a Vladimíra Mátla Utajené dějiny Čech I. – II. od pravěku do roku 1435 s podtitulem Historie, o kterých nechtějí odborníci slyšet. Autoři zde velmi zajímavým způsobem přistupují k historickým faktům všeobecně známým i neznámým. Knihu ve 2. vydání, 4. dotisku vydal v roce 2005 nakladatel a vydavatel Ivo Železný, spol. s r.o. ve velké řadě Knihovny fantastických fakt. Knihu za 69, -Kč jsem koupila v prodejně levných knih.

Olga Wolfová

8. 3. 2006

Divadelní sezona 2005/2006

Ve státní opeře začíná prodej abonmá na sezonu 2005/2006 již v březnu a potrvá do 31.5.2006.

Veškeré informace o předplatném do Národního divadla poskytuje: Stanislava Marešová, tel.: 224 901 487, e-mail: info@narodni-divadlo.cz

Olga Wolfová

1. 3. 2006

Med v lidovém léčitelství

Který med je kvalitní? V naší zemi je dostupný med tuzemský i dovážený. Velmi vysokou kvalitu tuzemského medu zajišťují velmi přísná hygienická pravidla a veterinární opatření, jež naši včelaři dodržují. Český med je ve světě uznáván jako vysoce kvalitní produkt. V medu z dovozu opakovaně zjistili SZPI cizorodé látky, které naše přísné normy nepovolují.

Sklenice medu – půl lékárny doma. Med pro svůj obsah jednoduchých cukrů, enzymů, rostlinných hormonů, vitaminů, tuků, rovněž i bílkovin je vhodný: při nemoci, nespavosti, žaludečních vředech, dokonce i při cukrovce. Med je prospěšný pro malé děti, jejich zdraví velice prospívá.

Med známe podle původu místa a doby sběru:.

  • Květový med (řepkový, akátový, jetelový, lipový)
  • medovicový med, označovaný často jako med lesní

Jana Kasíková

Starší příspěvky

Senior Internet Klub
[sik.vse.cz]