Cestování

Vaše příspěvky - období: únor 2005

23.2.2005

Zajímáte se o umění? Chcete na vlastní oči vidět památky antické kultury ?

Podívejte se do katalogu cestovní kanceláře ARS VIVA – cesty za uměním 2005, je možné, že v něm najdete nějaký zajímavý poznávací zájezd do místa, které jste si přáli navštívit. Z několika desítek nabídek uvádíme :

  • Skvosty Šumavy (od Klatov přes Sušici až do Prachatic, 7.-8. 5. 2005)
  • Vídeň císařská, secesní a moderní (Schőnbrunn, Belvedere, UNO-City, historické jádro města, 15.-18.9.2005)
  • Florencie – zrození renesance (Galleria degli Uffizi, Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio, Medicejské kaple a další památky 22.-29.4.2005)
  • Jordánsko – svět starověkých civilizací a křižáckých výprav (Ammán, dvoudenní prohlídka starověkého města Petry, Ummájovské pouštní hrady, Mrtvé moře, 12.-21.11.2005)

více informací

Ing. Valenta

23.2.2005

Nabídka cestovních kanceláří pro seniory

CK ČEDOK nabízí seniorům při včasné rezervaci zájezdů až 50 % slevu. Je určena klientům, kteří nejpozději v den odjezdu zájezdu dovrší věk 60 let. Sleva se poskytuje % sazbou ze základní ceny zájezdu a nelze ji kumulo- vat s dalšími slevami. Pro cestování seniorů v ČR má ČK Čedok připravenu speciální nabídku programově i cenově přizpůsobenou této klientele.Rezervaci je možno uskutečnit na lince 224 197 777. Podrobné informace získáte na bezplatném tel.čísle: 800 112 112 denně od 8.00 do 22.00 hod., nebo na internetových stránkách Čedoku.

CK FISCHER nabízí ve vybraných zájezdech a pobytech od března do poloviny června 2005 a od poloviny září 2005 slevu 5% z katalogové ceny. Podmínkou je dovršení 60 let v den odletu, nebo při nižším věku předložení výměru o přiznání starobního důchodu. Při knihování této ceny postačí záloha ve výši 5000,- Kč na osobu a doplatek 30 dní před odletem. Tuto nabídku je možné kombinovat se všemi ostatními nabízenými slevami. Informace nonstop 24 hod. včetně sobot na bezplatné lince 800 121 010.

EXIM TOURS – poskytuje zákazníkům starším 60ti let 4% slevy ze základní katalogové ceny, maximálně však 1200 Kč na osobu. Ve vybraných termínech lze získat z ceny zájezdu až 10% slevu na osobu.Slevy je možno uplatnit pouze u katalogových zájezdů ze základní ceny na dospělou osobu a neplatí pro vypsané speciální nabídky. V katalogové části „Slevové programy" jsou uvedeny další možnosti cenového zvýhodnění. Podrobněji se lze o nabídce a všech slevách dozvědět na www.eximtours.cz, nebo www.eximonline.cz. Telefonický prodej a rezervace zájezdů na bílé lince: 841 115 115 od 8.00 do 21.00 hod. 7 dní v týdnu.

OREA HOTELS - je největší český hotelový řetězec, zahrnující více než 25 hotelů různého stupně vybavení a standardu služeb rozmístěných po celé České republice. Nabízí seniorům široké a velmi zajímavé možnosti rekreačních pobytů v Praze, Brně, horských, lázeňských či jinak zajímavých místech a oblastech za výrazně zvýhodněných cenových podmínek. Pro seniory, stálé hosty Orea hotels, je připraven velmi zajímavý prestižní program OREA HOTELS SENIOR PASS, který zaručuje řadu dalších exkluzivních výhod. Podrobné informace lze získat na internetu na adrese: www.orea.cz kapitola "Další nabídky" nebo na e-mailové adrese: info@orea.cz a dále na bezplatné informační a rezervační lince: 800 120 012 nebo přímo v zákaznickém centru: Na Pankráci 58, 140 01 Praha 4

Zajímavé možnosti cestování a výhodné ceny nabízejí také některé portály, např. cestovani.idnes.cz, cestovani.atlas.cz, posledni.minuta.cz nebo i slovenské CK: holidayinfo.sk, www.turistik.sk , www.AAA.cestovani.cz, www.hotel-pension.cz, www.vitkovicetours.cz, nebo na slovenském serveru zoznam.sk.

Informace o možnostech cestování, turistiky,rekreačních pobytech a dalších aktualitách v cestovním ruchu lze také nalézt na webových stránkách : S e z n a m, A T L A S, Q U I C K, najdito.cz, nebo v odborném časopise COT.

Před cestou si ověřte zda je vámi vybraná cestovní kancelář zařazena v Přehledu pojištěných cestovních kanceláří. Ušetříte si mnohá zklamání a velké nepříjemnosti.

Ing. M. Lion, Ing. L. Vaiglová

Starší příspěvky

Senior Internet Klub
[sik.vse.cz]